O nas

 AndroidOS.webig.pl

 

Blog stworzony przez miłośników systemu Android, charakteryzujący się technicznym podejściem.
Jest to jedyny taki zROOTowany blog w sieci, który zawiera w sobie skupisko informacji na temat modyfikacji związanych z Rootem i Recovery. Strona cyklicznie się rozwija!!

Twórca i pomysłodawca strony AndroidOS.webig.pl

 Neo

Jestem założycielem i pomysłodawcą bloga Android OS.
Projekt wspierał mój kolega morf, który pomagał mi nie co pod kontem technicznym. Dzięki niemu blog istnieje.
Moja kariera w świecie telefonów zaczęła się od Symbiana na forum fonsymbian.net. Częściowo zacząłem poznawać świat telefonów i ich systemów operacyjnych. Później skupiłem się na Windows Mobile aż do obecnego systemu Android.  Pewnego dnia wpadłem na pomysł założenia własnego projektu o tematyce Recovery i ROOT. I o to powstał ten blog.
Moje zainteresowania nie kończą się na technologii mobilnej. Inne to; tematyki społeczne typu psychologia, filozofia…. Tyle wystarczy o mnie ;)

 

Jeżeli chcesz dołączyć do grona przyjaciół, wymienić się linkiem to napisz na mój e-mail.
neo.angel.g1@gmail.com

      Android OS - Najbardziej zROOTowany blog

    AndroidOS.webig.pl jest serwisem poświęconym technologii mobilnej systemu Android. Jest to jedyny blog w Polsce, który zawiera w sobie masę opisów wgrywania Root i Recvoery. Strona powstała z pasji, jeżeli ktoś nie lubi for - to jest dla niego rozwiązanie. Strona istnieje dość długo i ciągle jest rozwiana. Możesz nas śledzić na każdym serwisie społecznościom. Zapraszamy do czytana nas! Zespół AndroidOS. Google+